İKON ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ TİC. LTD. ŞTİ; Madencilik alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında 10 yılın üzerinde yöneticilik yapmış mühendislerin 2013 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki bilgi birikimi ve deneyimlerini müşterileriyle paylaşmak, müşterilerinin bu alandaki gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak ve İş Sağlığı ve Güvenliği Sektöründe farkındalık yaratmak amacıyla kurduğu bir şirkettir. İnsan odaklı yaklaşımımızdan vazgeçmeden hizmet veren firmamızı müşterilerimizle birlikte en üst seviyeye çıkarmak öncelikli hedefimizdir. Bize bu hedefler doğrultusunda eşlik etmenizi ve bu gururu bize yaşatmanızı istiyoruz.

İKON OSGB olarak iş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti sunduğumuz firmaların hepsine uygun nitelikli teknik İş Güvenliği Uzmanı, deneyimli Doktor ve Sağlık Personelimizle  hizmet vermek ana prensibimizi oluşturmaktadır. İKON OSGB bünyesindeki İş Güvenliği Uzmanlarının tamamı konusunda deneyimli  Mühendislerden oluşmaktadır.

Hizmet sunmuş olduğumuz firma yetkililerinin de vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun kalarak bizi farklı firmalara önermeleri  İKON OSGB ailesi için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

 “DEMİRYOLLARININ %5’İ DEMİRSE %95’İ İNSANDIR.”

                                                                                                                                                             Adam Smıth

Hedefimiz, ÖNCE İNSAN…

İKON ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ